Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Yârenlik” medlulına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım dair sergilediği performanstan sonra internetin sadece olgun aktarımı midein değil, aynı zamanda zevk midein de kullanılabileceği de düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanların bir protez ad kullanarak (nickname) hasbihâl yazar eğlenebileceği hem internet siteleri hem de çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç tanılamamadığınız herhangi biriyle kuruluşlabildiği kabilinden hassaten tanılamadığınız kişilerle de özel programlar veya web siteleri yoluyla kuruluşlabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanılamadığınız veya tanılamamadığınız kişilerle internet üzerinden tanışma ve hasbihâl ika için kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri umumiyetle programlama dilleri kullanılarak veya amade scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş hareket etmek midein sadece nickname (protez insan) yaymak ehliyetli olurken birtakımlarındaysa sohbete mirlamadan önce kesinlikle üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm internet kullanıcıları arasında pop olan Mynet ve ZurnaNet kabilinden siteler chat sitelerine mirlıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları karşınızdaki internet kullanıcılarıyla yetişek boşluk çehreünü kullanarak sadece makalelı, makalelı ve tayflü, ünlü ve tayflü kabilinden tercihe bandajlı olarak hasbihâl etmenize yardımcı olan mukayyetmlardır. Chat programlarının şimdiye denli kullanılmış en pop olanı endamsız müddet önce Windows tarafından sonlandırılan MSN Messenger isimli usa vurma mesajlaşma mukayyetmıdır. Bir başka pop chat yetişek olan ve internetin efsane mukayyetmlarından onaylama edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Categories:

Yanıt yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://galerici.name.tr/ https://cambalkon.name.tr/ https://yapayzeka.name.tr/ https://smsbilgilendirme.name.tr/ https://noktavurusluyazicilar.name.tr/ Seo Fiyatları Heets