Pembetilki.com: Penis Pompası

Erkeklik bileklendirme ürünleri, günümüzde çok büyük bir alışveriş haline geldi. 2019’da 200 milyon dolar mesabesinde iken ve 2030’un nihayetinde bir milyara ulaşması bekleniyor. Bu sıçramayı, 21. yüzyılda mühendislik alanlarındaki ilerleme bile desteklese bile aslan behreı ereksiyon bozuklukluklarının (ED) tedavisi karınin tıbbi olarak da onaylanmış bir cihaz olan penis pompalarına ilişkin. Bu, ereksiyon problemini rastgele bir ilaç veya cerrahi müdahale olmadan düzeltmek karınin elimizdeki hiçbir seçenektir. Yürütüm kolaylığı ve çarpıcı meyvelar, bu aletleri dünyadaki birçok mert aracılığıyla tercih edilen bir opsiyon haline getirdi. Penis pompasını, ED’yi düzeltmek karınin terapötik bir fasılaç olarak kullanabileceğiniz gibi ereksiyonu bileklendirmek karınin bir penis egzersiz aracı olarak da kullanabilirsiniz. Bu aletlerden birini almadan önce şu soru akla geliyor, penis pompası mesleke nısıfyor mu? O halde bu soruya cevap vermeye ve piyasadakilerden size en yarar ürünü bulmaya çhileışçalım. Henüz lüks oyalanmadan çıbanlayalım.

Penis pompası veya vakum pompası, terapötik kıymeti olan bir mert bileklendirme aletidir ve sentetik bir ereksiyon görüntülemek karınin kullanılır. Penise soy pompalamak karınin bir vakum kuvveti kullanılır. Dunda inceliklı açıklama verilmiştir. Penis pompası üreten çok skorda bellik var ve kimiları modellerinde vakum yapılandırmak karınin muhit adına deniz kullanır. Bu ürünlere hidro-pompa denir. Bu cihaz penis üzerine tutturulmuşr ve karınindeki muhit/deniz, menfi basınç şu demek oluyor ki vakum yapılandırmak karınin autarı pompalanır. Vakum pompaları, rahat ile orantı derecede ereksiyon bozukluğu olan zevat karınin yararlıdır ve ilginçtir, hastaların çoğunda yalnızca orantı derecede ereksiyon bozlukluğu görülür. Başkaca, etibbaın çoğu, ereksiyon bozlukluğu tedavisinde emniyetli uygulaması dolayısıyla kimyasal önlemlardan ziyade vakumlu penis pompası önermektedir. Aşırı müşkül bir prosedür gerekmez, sertleşmek yalnızca 10-15 zaman sürer, cenah etkisi yoktur, ağrı yoktur ve bununla yan yana fazladan ilaca da ihtiyacınız yoktur.

penis pompası

Categories:

Yanıt yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://galerici.name.tr/ https://cambalkon.name.tr/ https://yapayzeka.name.tr/ https://smsbilgilendirme.name.tr/ https://noktavurusluyazicilar.name.tr/ Seo Fiyatları Heets