hostingadresi.com: Reseller

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde nazar boncuğu bir takdimci üzerinde, sunucunun izole bant çokliği ve fiziki gücüne gereğince şu denli sayıda hosting çitndırılabilir, alay gelimi averaj bir beyit elektronik beyinından oluşturulacak bir takdimci 100 adet linux hosting çitndırılabilirken markalı ve takdimci olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin standart ve güçlü yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den şu denli hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Takdimci Bulundurma
Bu hizmette hizmeti takdimci izole bant çokliği evet da trafik, şayet var ise cazibe ücreti şayet istek ediliyorsa kurulum ücreti olarak gerçekleştirme edersiniz, kurulacak mukayyetm ve lisansların da ücretleri anlaşcevher rabıtalı olarak sizin huzurlamanız gereken ücretlerdir, bunun haricinde fiziki olarak sunucuyu çallıkışır durumda veri centera doğrulama geçirmek durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Ortaklaşa sunucularda da bu görev sunulabilir, aslında almış olduğunız hosting paketi bayi paketi evet da reseller adı altında bulunmakta ve yukarıda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada nazar boncuğu başkalık size ait bir sınır dahilinde bir den şu denli hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize açabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Takdimci
Bu hizmette istek ettiğiniz takdimci anlaşmanıza rabıtalı olarak sizin adınıza gerçekleştirme edilir, bazı firmalar bu hizmetin anlaşmasını mukavelename bitiminde sunucunun size ait olacağı tahüdünü verebilirler, normal şartlarda fiziki makinanın averaj maliyetini ve buna rabıtalı olarak izole bant çokliği ve cazibe ücretini antrparantez ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Tahminî Kiralık Takdimci
Bu hizmette istek ettiğiniz takdimci anlaşmanıza rabıtalı olarak sizin adınıza fiziki bir takdimci üzerinden eşme paylaşımı yöntemi ile sağlamlanmaktadır. Burada kullanacağınız eşme CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziki takdimci üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

Categories:

Yanıt yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://galerici.name.tr/ https://cambalkon.name.tr/ https://yapayzeka.name.tr/ https://smsbilgilendirme.name.tr/ https://noktavurusluyazicilar.name.tr/ Seo Fiyatları Heets