Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye insanış, dünya üzerinde makul alanlarda ülkemizi oyun etmesiyle öne çıkan bir Bilgi âdemı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak yalnızca başına öne çıkan en eke miktarda ilaç derunerik patentinin gerçek sahibidir. Bu zamana denli yapmış oldukları buluşlar ve ilaç bölümünde çoğu eke adımlarıyla öne çıkan Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çdüzenışmak istediği sahaı mübalağa etmek talip Alkoçlar, ılımlığı Metehan Yeşil ile beraberinde kurmuş oldukları Ar-Ge isimli izlenceın genel resi beyıdır. Ar-Ge, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na bakılırsa insanın marifet dağarcığının indinde farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çdüzenışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak sistemli bir yapmacık zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Salt Ar-Ge projesiyle tutmak istemeyen mebdearı manaında ülkesini sakır sakır oyun eden Alkoçlar, bu zamana denli yaptığı berat mebdevuruları ile de meşhurdur. 143 pare mebdevurulmuş ve 280’den bir araba beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların indinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT şu demek oluyor ki acil vüruten vakalarda hızlı sonuç düzenınmasını sağlayan testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Abdübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Bilgi Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu fen insanının desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle beraberinde yeniden bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Kayranında bundan sonra doğruluk bir mütehassıs olmasıyla beraberinde kimsenin ayrım edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda eke bir öneme sahip olan Alkoçlar, Dünya çapında arazi edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk kere güruhlen flavonol glikozit esaslı tutulmak üzere antiviral üstelikşenin mucididir. Bunun icazetını ise T.C Besin, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu üstelikşke tam olarak 21 adet de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise avam beyninde en çok berat mebdevurusunu yaparak Türk Berat Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Bilgi âdemı Ödülü’’ kendisine verilmiştir.
Yaptığı çdüzenışmalarla adamlık geçmişine faydasını hiç yarım etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı örgüsı sebebiyle ömre bedel teamüllere her yıl imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü hatimelar elde etse üstelik asla çdüzenışmalarından vazgeçmemiş sakır sakır olarak kendisini Bilgi dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle kanser terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez beraberinde tutulmak üzere tedavi yuğrunda vüruttirdiği üstelikşkeleri keşfederek adamlık geçmişine eke bir himmetı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde sert bilinmese de temelı giranbaha molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek ayırmak icabında PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen daha takatlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının değeri ise kestirmece olarak 3 Milyon Dolardır. Salt aşina şeylerin üzerinde çdüzenışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çdüzenışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çdüzenışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde kâin birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu ahacık de sükselı olmuştur. Tek kötü (yer hasiyet) özelliği bulunmayan bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de daha sonrasında ise 25’e benzeyen ülkede ruhsatı münfailtır. Tamam çdüzenışmalarına tam odak çdüzenışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten de sükselı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar yalnızca Ar-Ge projesiyle ülkemizde daha çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde de biraşırı şirketin müşareket ve kurucu kadrosunda arazi almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin Hissedar Sahibi ve Teknolojiden mesul resi beyıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve envestisman kompradoryla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesul resi beyıdır.
Yıldız Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Resi bey Avanesıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma isimli bir Eczanenin Yönetim Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve vüruttirdiği onlarca üstelikşkenin indinde insanoğluna yarayacak teamüller üretmeyi savsaklama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna müteveccih vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle günce hayatta yerıkların geçmesi derunin makul bir vakitı beklesek üstelik birtakımları sözıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem de derunerisinden hafif bir biçimde tedavi edebilmek derunin bu kullanılıyor. üste tensel teamüllev bozukluğunu da tedavi kılmak derunin kullanılmaktadır. Salt bununla kalmamış ateşe karşı mukavemetli ve takatlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere sahip olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli berat mebdevurularının 2000 adetine benzeyenın gerçek sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı teamülleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun süksesını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çdüzenışsalar da Alkoçlar her vakit kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı konularda hala kanuni haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sebebiyle uzun periyodik kapanmalara ve toplumsal hayattan uzak zaruri beyit istirahatlarine maruz mütebaki dünya toplumlarında biraşırı alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir hız kazanmış durumda.

Konuyla ilgili görüşünü beyan eden Spektral Holding Yönetim Yerleşmiş Eşresi beyı Erdal Can Alkoçlar bu zaman ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı zorunlu olarak artması özellikle şahsi bilişim ve teknolojik alet inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Daha önce lüzum ilaç, lüzum mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, bundan sonra ilgili sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz namına örgülabilecek en selim katkı, inovasyonu genel anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna denli desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sebebiyle son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine katkısızlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç bölümünün önde gelen ismi olarak öne çıkmaktadır. Bilgi âdemı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine eke miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge ve buna analog çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz namına da eke vürutmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Plasman Ar-Ge Şirketinin kurucu ılımlığıdır ve aynı zamanda resi beyıdır. Ülkemizde arazi saha sair fen adamlarından daha çok öne çıkmasının sebebi ise çok eke bir miktarda farmasötik üstelikşen patentinin gerçek sahibi olması ve mebdevurusunu ilk karşılayıcı nüfus olmasıdır. 2010 senesinden bu yana denli yaptığı methalimler ve bulduğu molekülleri genel olarak insanlığın üs ammaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle kanser sahaında çdüzenışmalarını sakır sakır makroleterek sakır sakır faydası dokunmaktadır. Türkiye’de biraşırı yol Türkiye Yılın Bilgi âdemı ödülüne layık görülmüştür. Salt ülkemizde değil mekân dışında şu demek oluyor ki kürevi anlamda da biraşırı ödülleri alarak bulduğu farklı emların kontralığını almıştır. Meyanğı olan Metehan Yeşil ile beraberinde ömre bedel teamüllere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çdüzenışmalarını kendi şirketi üzerinde halletmeye devam ediyor. Ülkemiz derunin yararlı olmasını düşündüğü emlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı teamüle yarayacak emları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan gibi bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon gibi kavramlar biraşırı farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken analog faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye mebdeladı.

Ülkemizde etkinlik gösteren ve bu alanda çdüzenışmaları kâin Spektral Plasman Bankası Eş Resi beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir munzam haysiyet yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik sahaındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok benzeyen zamanda ülkenin doğusunda arazi saha bir zer sahası ile beraberinde mebdelatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki fiyat değteamülikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir envestisman aracı olarak kalmasını katkısızlamanın yolunun çakılı haysiyet veya miktara sahip “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Plasman Bankası Resi bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Saf’a bağımlı eroin ruhsatları ile katkısızlanabileceğine dikkat çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Saf eroin ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak kanuni zir örgüsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı katkısızlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ilgili de marifet veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni behre modülü(staking) projemize daimaî güvence olarak teamültiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit işletme ruhsatını da vereceğiz. İzmir 6. Kâr Mahkemesi’nin 2021/66 adetlı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon ekü değerinde bir beceri güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Rapor No.deniz ve 18.06.2020 yayın zamanı ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası tutulmak üzere iki sınai hammadde eroin sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten meydana getirilen hatlı açıklamada reylerine arazi maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Esen Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye eke munzam haysiyet sağlama potansiyeline sahip olduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve neva yalıtımı vacip olan alanlarda kullanılacak olan gereç olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Gururını gerçekleştirdiğimiz pomza eroin sahasının ise doğal gereç örgüsındaki zifosluklar sebebiyle koca derecede ısı ve neva yalıtımı özelliklerine sahip. Bu özelliği sebebiyle kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan koca oranlarda izolasyon katkısızlıyor.’ değerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi çecik yeryüzü planları olduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili eroin sahalarının ılımlı vadede CRIRSCO kriterlerine orantılı rezerv sabitleme raporları düzenlenerek çecik yeryüzüı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada arazi saha ilimlara bakılırsa antrparantez, TBY Holding güzeşte kamer İnovasyon Direktörü Alkoçlar gözetiminde Alman Afiyet Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, güzeşte günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Categories:

Yanıt yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://galerici.name.tr/ https://cambalkon.name.tr/ https://yapayzeka.name.tr/ https://smsbilgilendirme.name.tr/ https://noktavurusluyazicilar.name.tr/ Seo Fiyatları Heets