Erdal Can Alkoçlar Kimdir?

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye eşış, dünya üzerinde muayyen alanlarda ülkemizi oyun etmesiyle öne çıdem bir Bilim Adamı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak boydak başına öne çıdem en eke oranda ilaç bağırsakerik patentinin kazanç sahibidir. Bu zamana kadar yapmış oldukları buluşlar ve ilaç kesimünde çoğu eke adımlarıyla öne çıdem Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çkızılışmak istediği düzlükı bakmak talip Alkoçlar, midiğı Metehan Yeşil ile yan yana kurmuş oldukları Ar-Ge adlı izlenceın umumi başbuğıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Ihya Bölgeleri Kanunu’na nazaran insanın marifet kepezarcığının nezdinde farklı etkenleri birleştirerek tezyit çkızılışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak sistematik bir yapmacık zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Salt Ar-Ge projesiyle oturmak istemeyen mirarı anlamında ülkesini kalıcı oyun eden Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı berat mirvuruları ile de meşhurdur. 143 adet mirvurulmuş ve 280’den bir küme beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların nezdinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT doğrusu ivedi gelişen vakalarda hızlı sonuç kızılınmasını sağlayıcı testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Köleübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Bilim Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu bilgi insanının desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle yan yana tekrar bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Vadiında çıktı hak bir mahir olmasıyla yan yana kimsenin başkalık edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda eke bir öneme malik olan Alkoçlar, Cihan çapında iz edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk kere güruhlen flavonol glikozit esaslı geçmek üzere antiviral dahişenin mucididir. Bunun onayını ise T.C Gıda, Kültür ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu dahişke tam olarak 21 tane de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise ahali beyninde en çok berat mirvurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Bilim Adamı Ödülü’’ kendisine verilmiştir.
Yaptığı çkızılışmalarla adamlık evveliyatına faydasını hiç yarım etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı örgüsı yardımıyla aldatıcı medarımaişetlere her yıl imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü meyvelar elde etse dahi asla çkızılışmalarından vazgeçmemiş kalıcı olarak kendisini Bilim dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle dokunmabana terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez yan yana geçmek üzere sağaltım yönünde geliştirdiği dahişkeleri keşfederek adamlık evveliyatına eke bir ianeı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde dayanıklı bilinmese de temelı zikıymet molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek kazandırmak icabında PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan hâllü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının kıymeti ise yaklaşık olarak 3 Milyon Dolardır. Salt malum şeylerin üzerinde çkızılışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çkızılışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çkızılışmalarla Sierra Leone adlı devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ adlı yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde kâin birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu aha de muvaffakiyetlı olmuştur. Tek kötü (üst etki) özelliği sıfır bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de elan sonrasında ise 25’e doğru ülkede ruhsatı alınmıştır. Tüm çkızılışmalarına tam odak çkızılışan Ar-Ge yetkilileri bu süreçten de muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar sırf Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde de birkötü şirketin müşareket ve kurucu kadrosunda iz almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma adlı ilaç şirketinin Kuma Sahibi ve Teknolojiden mesul başbuğıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve plasman mutavassıtyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesul başbuğıdır.
şimal Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Başkan çelteksıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma adlı bir Eczanenin Patronaj Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve geliştirdiği onlarca dahişkenin nezdinde insanoğluna yarayacak medarımaişetler üretmeyi savsaklama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna müteveccih geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA adlı formülasyonu vardır. Özellikle günce hayatta üstıkların geçmesi bağırsakin muayyen bir zamanı beklesek dahi kimiları kalıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem de bağırsakerisinden basitçe bir şekilde sağaltım edebilmek bağırsakin bu kullanılıyor. Ayrıca cinsî medarımaişetlev bozukluğunu da sağaltım eylemek bağırsakin kullanılmaktadır. Salt bununla kalmamış coşkunluke karşı mukavemetli ve hâllü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere malik olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin adlı berat mirvurularının 2000 adetine doğruın kazanç sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı medarımaişetleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çkızılışsalar da Alkoçlar her zaman kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı mevzularda hala kanuni haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını cihetiyle uzun süreli kapanmalara ve içtimai yaşamdan uzak zaruri soy istirahatlarine verilen kalan dünya toplumlarında birkötü alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir yol kazanmış durumda.

Mevzuyla dayalı görüşünü bildirme eden Spektral Holding Patronaj Oturmuş Eşbaşbuğı Erdal Can Alkoçlar bu devir ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle ferdî enformatik ve teknolojik aygıt inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce ister ilaç, ister mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, çıktı dayalı sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz yerine örgülabilecek en akıllıca katkı, inovasyonu umumi anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine katkısızlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç kesimünün önde mevrut adı olarak öne çıkmaktadır. Bilim Adamı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine eke miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, şimal Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge ve buna kabil çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz yerine da eke gelişmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Yatırım Ar-Ge Şirketinin kurucu midiğıdır ve aynı zamanda başbuğıdır. Ülkemizde iz düzlük diğer bilgi adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok eke bir oranda farmasötik dahişatır patentinin kazanç sahibi olması ve mirvurusunu ilk yaratıcı özlük olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı girişimler ve bulmuş olduğu molekülleri umumi olarak insanlığın baş ammaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle dokunmabana düzlükında çkızılışmalarını kalıcı çokleterek kalıcı faydası dokunmaktadır. Türkiye’de birkötü nöbet Türkiye Yılın Bilim Adamı ödülüne layık görülmüştür. Salt ülkemizde değil vatan dışında doğrusu global anlamda da birkötü ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı çareların hakkındalığını almıştır. Ortağı olan Metehan Yeşil ile yan yana aldatıcı medarımaişetlere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çkızılışmalarını kendi şirketi üzerinde halletmeye devam ediyor. Ülkemiz bağırsakin yararlı olmasını düşündüğü çarelarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı medarımaişete yarayacak çareları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabilinden bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabilinden kavramlar birkötü farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken kabil faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye mirladı.

Ülkemizde faaliyet gösteren ve bu alanda çkızılışmaları kâin Spektral Yatırım Bankası Eş Başkanı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ulanmış paha yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik düzlükındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok doğru zamanda ülkenin doğusunda iz düzlük bir altın sahası ile yan yana mirlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki eder değmedarımaişetikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir plasman aracı olarak kalmasını katkısızlamanın yolunun çakılı paha yahut miktara malik “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Yatırım Bankası Başkan Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Kol’a yayımcı mızrap ruhsatları ile katkısızlanabileceğine ilgi çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Kol mızrap ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak kanuni madun örgüsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı katkısızlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile dayalı de marifet veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni kayar modülü(staking) projemize sonsuzî teminat olarak medarımaişettiraklerimizden Anadolu Kalsit AŞ’nin kalsit işletme ruhsatını da vereceğiz. İzmir 6. Kâr Mahkemesi’nin 2021/66 nüshalı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon ekü değerinde bir beceri teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Rapor No.akarsu ve 18.06.2020 yayın tarihi ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası geçmek üzere iki sınai hammadde mızrap sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten yapılan hatlı açıklamada gözlerine iz maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Salim Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye eke ulanmış paha sağlama potansiyeline malik olduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve ün yalıtımı vacip olan alanlarda kullanılacak olan gereç olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Kurumını gerçekleştirdiğimiz pomza mızrap sahasının ise natürel gereç örgüsındaki vahiluklar yardımıyla şiddetli derecede ısı ve ün yalıtımı özelliklerine malik. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan şiddetli oranlarda yalıtım katkısızlıyor.’ değerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi halka sunma planları olduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili mızrap sahalarının midi vadede CRIRSCO kriterlerine akla yatkın rezerv sabitleme raporları düzenlenerek halka sunmaı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada iz düzlük tafsilatlara nazaran hatta, TBY Holding güzeşte kamer İnovasyon Direktörü Alkoçlar gözetiminde Alman Esenlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, güzeşte günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Categories:

Yanıt yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://galerici.name.tr/ https://cambalkon.name.tr/ https://yapayzeka.name.tr/ https://smsbilgilendirme.name.tr/ https://noktavurusluyazicilar.name.tr/ Seo Fiyatları Heets